My Skin Is Cold (E.P.) SATYRICON
Roadrunner Records / Equinox Müzik
Satyr ve Frost lakaplı iki Oslolu manyağın (tamam Fenriz ve Nocturno kadar manyak olmasalar da…) sürdürdüğü Satyricon, 2006 çıkışlı ''Now, Diabolical'' ile kafaları karıştırmıştı.
Grubu ta "Nemesis Divina" dönemlerinden beri takip edenler "pehh, bunlar da black metali bıraktı" tribine bağlarken, grubu yeni yeni tanıyan çoğunluk ise "oha! hem Motörhead, hem Venom, hem de black metal falan, iyiymiş ya!" şeklinde özetlenebilecek yorumlarıyla grubun bundan sonraki dönemi için yeterli gaz miktarını sağlamıştı. Firmaları Roadrunner da böyle düşünüyor olacak ki, yeni albüm öncesi bir mini albüm yayınlanmasında sakınca görmedi. 5 şarkılık bu "ara sıcak", 'My Skin Is Cold' adlı bir yeni şarkı, "Volcano" albümüne alınmayan 2 adet şarkının re-mastered hali, orkestra ile çalınmış 2 adet de canlı kayıt içeriyor. Yeni albümde çizilecek müzikal rota 'My Skin Is Cold' şarkısından belli oluyor gibi. Yani önceki albümün kaldığı yerden devam... Konser kayıtlarında ise özellikle 'Mother North' tüyler ürpertici olmuş.

Sadi Tirak

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.