Sold Out (DVD) VOLBEAT
Mascot Records
''Rock The Rebel / Metal The Devil'' albümüyle geçen senenin en büyük çıkışını gerçekleştiren Danimarkalı Volbeat'in ilk DVD'si bu. Volbeat'in ikinci albümden sonra DVD çıkartıyor oluşu bile grubun son bir yılda ne kadar büyüdüğünün bir kanıtı.
Ama bize göre grup çok daha büyüyecek. Bu DVD boyunca da bu kehanetin emareleri ile karşılaşıyorsunuz. İlk CD'de Summer Breeze, With Full Force, Wacken gibi festivallerin yanı sıra verdikleri ufak konserlerden görüntüler mevcut. Grubun beyni Michael Poulsen vokalde bir iki defa sözleri atsa da içinde Elvis Presley ve Johnny Cash ruhunu yaşayan çok iyi bir frontman. Grup elemanları da hayli hareketli ve icrası kolay görünse de ruhu çok zor verilen rock'n'roll hissinin altından kalkmayı başarıyorlar. İkinci CD'de bir belgesel var ve bu belgeselde Volbeat'in 150 kişilik salonlarından başlayıp festival arenalarına taşınan başarı öyküsü yansıtılıyor. Ana akım dergilerin "rock'n'roll'un yeni kahramanı" diye lanse ettiği kolpa gruplarla vakit kaybetmeyin, Volbeat rock'n'roll ve metal'in en son ve en gerçek kahramanı!

Doğu Yücel

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.