Headbang  
http://www.headbang.com.tr/album_kritik/00524/
Sold Out (DVD)
Mascot Records
''Rock The Rebel / Metal The Devil'' albümüyle geçen senenin en büyük çıkışını gerçekleştiren Danimarkalı Volbeat'in ilk DVD'si bu. Volbeat'in ikinci albümden sonra DVD çıkartıyor oluşu bile grubun son bir yılda ne kadar büyüdüğünün bir kanıtı.
Ama bize göre grup çok daha büyüyecek. Bu DVD boyunca da bu kehanetin emareleri ile karşılaşıyorsunuz. İlk CD'de Summer Breeze, With Full Force, Wacken gibi festivallerin yanı sıra verdikleri ufak konserlerden görüntüler mevcut. Grubun beyni Michael Poulsen vokalde bir iki defa sözleri atsa da içinde Elvis Presley ve Johnny Cash ruhunu yaşayan çok iyi bir frontman. Grup elemanları da hayli hareketli ve icrası kolay görünse de ruhu çok zor verilen rock'n'roll hissinin altından kalkmayı başarıyorlar. İkinci CD'de bir belgesel var ve bu belgeselde Volbeat'in 150 kişilik salonlarından başlayıp festival arenalarına taşınan başarı öyküsü yansıtılıyor. Ana akım dergilerin "rock'n'roll'un yeni kahramanı" diye lanse ettiği kolpa gruplarla vakit kaybetmeyin, Volbeat rock'n'roll ve metal'in en son ve en gerçek kahramanı!

Doğu Yücel

© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.