Kings Of Rock - Best Of And Rarities GLUECIFER
SONY BMG
İskandinav rock'n'roll sahnesinin üç büyüklerinin Turbonegro, Hellacopters ve Backyard Babies olduğunu düşünürsek bu Oslolu arkadaşlara da en iyi ihtimalle Trabzonspor olmak düşer.
Dolayısıyla, evet, "Kings Of Rock" tabiri biraz fazla iddialı. Siz sevgili okurlarımızın huzurunda bu alemin tek kralının Bay Presley olduğunu hatırlatıp grubu bir miktar tevazuya davet etmek isterdim. İsterdim diyorum zira Gluecifer 2005'te mortu çekti. Karizmatik vokalistleri Captain Poon, Bloodlights adındaki yeni grubuyla sahnelerin tozunu attıradursun, Sony'nin Norveç ofisindeki cin fikirliler geçmişi yad etmek için midir bilinmez bu çift CD'lik 25 parçalık best of'u piyasaya sürdü. Beklediğim kadar güçlü bir albümle karşılaşmamakla birlikte bu tür bir şeye sahip olmanın fanlar için önemli olduğunu kabul ediyorum. Gluecifer adını ilk defa duyup ateşli bir rockarolla örneği duymak isteyenlerinse direkt "Automatic Thrill" albümüne başvurmaları kesinlikle menfaatleri icabı.

Utku Usta

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.