Headbang  
http://www.headbang.com.tr/album_kritik/00567/
Kings Of Rock - Best Of And Rarities
SONY BMG
İskandinav rock'n'roll sahnesinin üç büyüklerinin Turbonegro, Hellacopters ve Backyard Babies olduğunu düşünürsek bu Oslolu arkadaşlara da en iyi ihtimalle Trabzonspor olmak düşer.
Dolayısıyla, evet, "Kings Of Rock" tabiri biraz fazla iddialı. Siz sevgili okurlarımızın huzurunda bu alemin tek kralının Bay Presley olduğunu hatırlatıp grubu bir miktar tevazuya davet etmek isterdim. İsterdim diyorum zira Gluecifer 2005'te mortu çekti. Karizmatik vokalistleri Captain Poon, Bloodlights adındaki yeni grubuyla sahnelerin tozunu attıradursun, Sony'nin Norveç ofisindeki cin fikirliler geçmişi yad etmek için midir bilinmez bu çift CD'lik 25 parçalık best of'u piyasaya sürdü. Beklediğim kadar güçlü bir albümle karşılaşmamakla birlikte bu tür bir şeye sahip olmanın fanlar için önemli olduğunu kabul ediyorum. Gluecifer adını ilk defa duyup ateşli bir rockarolla örneği duymak isteyenlerinse direkt "Automatic Thrill" albümüne başvurmaları kesinlikle menfaatleri icabı.

Utku Usta

© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.