D.E.V.O.L.U.T.I.O.N. DESTRUCTION
Candlelight Records
Alman thrash'inin gururu, kariyerinin 26. yılında 11'inci stüdyo albümleri ile karşımızda. Fakat klasik Destruction üslubuna ekleyecek hiçbir şeyleri olmaması sıkıcı.
Yine de thrash tarihinin gizli kahramanlarından Mike'ın neredeyse her şarkının parlayan yıldızı olan sololarını özellikle belirtmeliyiz. Zira riff sürüşleri bayat fakat Mike'ın soloları sadece şarkıları değil, tüm albümü kurtarıyor. Kurtarıyor ama ne kadar? Orası da sizin thrash metal zevkinize kalmış. 'Urge (The Greed Of Gain)'deki ilk soloyu Exodus'tan Gary "thrash'i yaratan adam" Holt, son soloyu ise Annihilator'dan Jeff Waters atıyor. 'Vicious Circle - The 7 Seven Deadly Sins'de ise UFO gitaristi Vinnie Moore'un katkısı var. Gruba yabancıysanız, bu albüme gelene kadar dinlemeniz gereken çok albümleri var. Takdir edilesi nokta ise şu; hayatını sert müzik ekseninde yaşayanların kaçı Schmier kadar tutkuyla bağlı bu müziğe acaba? Kaçımız onun kadar hırslı bir şekilde yeni bir şeyler üretmek için çabalıyor olacağız bundan 20 yıl sonra?

Sadi Tirak

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.