Skeletons WEDNESDAY 13
DR2 Records
Aslen bir horror-punk albümünün tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşıladığı aşikâr olsa da ''Skeletons'', Wednesday 13'ün besteci kimliğini en çok konuşturduğu albüm.
Daha evvelki albümlerinde bir iki akıl alıcı beste yapıp geri kalanını ölüler ve tuhaf hallerinin adetlerince kotaran Wednesday 13 bu sefer işi ciddiye almış ve son bir yılda yaşadığı tüm travmaları, ölümden dönüşünü, yediği arkadaş kazıklarını ve hatta kızının hayatını nasıl değiştirdiğini şarkılarına dökmüş. Albümün ilk yarısı elbette paso eğlence ve karambol, ışıl ışıl parlayan bir çılgınlık senfonisi ancak albüme adını veren 'Skeletons' adlı şarkıyla beraber önce sözlerde, ardından müzikte yaşanan ani ivme kaybı resmen trajik! Albümün açılışıyla sanki bir Wednesday 13 konserinde lanetli bir dekor ve ışıklarla parlayan sahne üzerindesiniz ancak albümün ortalarında stagedive yapıyorsunuz ve albüm nihayetlenene dek geçen süre derin bir mezara balıklama dalmak gibi zifiride kalıncaya kadar geçip gidiyor.

Erdem Tatar

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.