New Metal Leader ROSS THE BOSS
AFM Records
Heavy metal öyle büyük öyle ölümsüz bir aşk ki, yirmi yıl uzak kalsanız da, altmış yaşına merdiven dayamış olsanız da bir gün gelip yakanıza sarılabiliyor. Ross'un yeniden heavy metal'e dönmesi büyük bir kazanç çünkü günümüzde safkan metal icrası konusunda büyük bir eksiklik söz konusu.
Speed atmış power metal grupları kesmiyor true metalciyi. Ross bu albümde imdadımıza koşuyor ve Ivory Night grubunun elemanlarıyla birlikte Manowar'ın ilk dönemini anımsatan yer yer epik, yer yer kaba, yer yer melodik bir heavy metal inşa ediyor. Bazı dergilerde "Manowar'ın Kings Of Metal'inden beri yaptığı en iyi şey" diye yazıldı albüm için. Bu tip yorumlar abartı ama gerçekten de Manowar'dan uzun zamandır duymadığımız kadar iyi şarkılar (bkz: 'I Got The Right', 'Matador') var albümde. Ross'un soloları yine öldürücü. Tek sorun vokaller. Eğer Eric Adams söyleseydi gerçekten de "Kings Of Metal"den beri yapılmış en iyi Manowar stilindeki metal albümü olabilirdi. Ama bu hali de Manowar hayranlarını ve true metal sevdalılarını fazlasıyla tatmin edecektir.

Doğu Yücel

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.