Booze, Broads And Beelzebub CHROME DIVISION
Nuclear Blast / Atlantis Müzik
Yak bebeğim asfaltı! Rock yoluna kurban edilecek organı ya da Roll gölünde erotik vaftiz törenine katılacak masum tanıdığı olanlar beri gelsinler, reçeteniz işte burada! Norveç arka sokaklarının bıçkın delikanlıları Chrome Division geri döndü ve çok da iddialılar!
Avrupa'nın son dönemlerdeki en parlak metal gruplarından biri olan Norveçli ekstrem metal fırtınası Dimmu Borgir'ın haşin vokalisti Shagrath'ın "öbür yarım" diye adlandırarak bir yan projeden fazlası olarak gördüğünü belli ettiği bu oluşumun meyveleri eğer bu kalite ve sıklıkta beğenimize sunulursa; Dimmu Borgir kadar olmasa da, kendi alanında ciddi başarılar beklemekle hata etmiş olmayız. Chrome Division'ın Motörhead terbiyesi almış müziği, Kuzey Avrupa rock gruplarının genelinde kulağımıza çalınan teknikle de birleşince kaçırılmayacak bir albüm olmuş türün sevenleri için. Viskiler, kadınlar, kumar masası ve bolca asilik… Derileri çekin, motora atlayın ve Chrome Division'ın gürültüsüyle harcayın altınızdan kayıp giden kilometreleri! Yaşasın serseri rock'n'roll!

Erdem Tatar

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.