Headbang  
http://www.headbang.com.tr/album_kritik/00666/
Booze, Broads And Beelzebub
Nuclear Blast / Atlantis Müzik
Yak bebeğim asfaltı! Rock yoluna kurban edilecek organı ya da Roll gölünde erotik vaftiz törenine katılacak masum tanıdığı olanlar beri gelsinler, reçeteniz işte burada! Norveç arka sokaklarının bıçkın delikanlıları Chrome Division geri döndü ve çok da iddialılar!
Avrupa'nın son dönemlerdeki en parlak metal gruplarından biri olan Norveçli ekstrem metal fırtınası Dimmu Borgir'ın haşin vokalisti Shagrath'ın "öbür yarım" diye adlandırarak bir yan projeden fazlası olarak gördüğünü belli ettiği bu oluşumun meyveleri eğer bu kalite ve sıklıkta beğenimize sunulursa; Dimmu Borgir kadar olmasa da, kendi alanında ciddi başarılar beklemekle hata etmiş olmayız. Chrome Division'ın Motörhead terbiyesi almış müziği, Kuzey Avrupa rock gruplarının genelinde kulağımıza çalınan teknikle de birleşince kaçırılmayacak bir albüm olmuş türün sevenleri için. Viskiler, kadınlar, kumar masası ve bolca asilik… Derileri çekin, motora atlayın ve Chrome Division'ın gürültüsüyle harcayın altınızdan kayıp giden kilometreleri! Yaşasın serseri rock'n'roll!

Erdem Tatar

© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.