The March UNEARTH
Metal Blade / Hammer Müzik
Aynen dediğim gibi! Albüm muhteşemden gün almış! Yok böyle bir melodi şımarıklığı! Isırgan otu gibi yakıyor, yaralıyor bir defa içine çekildiğinizde. Yahu bir albümün son şarkısından da sonra giren gizli şarkı bile süper olur mu? Oluyor işte.
Unearth, kendilerini dinlemeye niyetlenen tüm meraklı kulaklara headbang, melodik orgazm, metalik haykırış, kanlı moshpitler ve mor güllü pogolar için bozdurup bozdurup harcayabileceğiniz açık çek veriyor. 'My Will Be Done', 'Crow Killer', 'Grave Of Opportunity' ve albüme adını veren 'The March' ilk anda akla fikre dumurdan çiviler çaktırsa da daha ikinci turdan diğer şarkılar da öne atılıveriyor. "The March" teknik metal hareketinin belki de en üst düzeydeki yeni nesil temsilcilerinden. Gitar akrobasisini Dragonforce gibi hokkabazlıkla değil, gerçek besteler ve manâ öpücü sözlerle icra eden Unearth, metalcore türünün halâ yüz aklarından. Senenin son çeyreğinde sürprizler sürpriz üzerine geliyor. Uslu bir çocuk olmadıysanız bu yıl, Noel Baba'nın getirmesini beklemeyin, "The March"ı vakit kaybetmeden edinin!

Erdem Tatar

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.