Love And Other Disasters SONIC SYNDICATE
Nuclear Blast / Atlantis Müzik
Yeni meleğim Karin'in seçtiğini öğrenince bu albüm adını, daha da keyiflendim. Müthiş bir İngiliz komedisidir albüme adını veren film, mutlaka bulup buluşturun izleyin. Albüme dönelim, kesinlikle Sonic Syndicate'in bugüne dek yayınladığı üç albüm içerisinde en iyisi.
Metalcore'un müthiş enerjisini albümün ilk yarısına öyle bir pompalamışlar ki adrenalin şımarığı olup kalıyorsunuz. Sonic Syndicate, vokal melodisi besteleme konusunda da bir hayli başarılı olan gruplardan. İşte bunun avantajını da albümün ikinci yarısında kullanmışlar. Şarkılar ikinci yarıda metalcore'dan çok, sert düzenlemeler üzerinde gezinen alternatif rock vokalleriyle bezeli bestelerden oluşuyor. Özellikle klip şarkıları 'Jack Of Diamonds' ile bir hayli ilgi toplayan grup, şarkıya da yaraşan erotizm ve aksiyon yüklü bir klip çekmiş. Tabii grupta Karin varken kim ne yapsın o diğer abartılı proporsiyonlu İsveçli modelleri diyor ve çarpılıyorum:p Şaka bir yana, Sonic Syndicate çok iyi yolda ve bu yolun geride bıraktıkları her kilometresine imzalarını daha derin atmaktalar. Yeni dönem İsveç metali sevenler özellikle kulak kesilsinler.

Erdem Tatar

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.