Suicide Season BRING ME THE HORIZON
Visible Noise
Hayvan herif! Kusura bakmayın ağzımı bozdurdu bu iri kıyımlar. Resmen tek kişilik duvar pogosuna, kaotik ev dekorasyonuna azmettiriyorlar insanı! İngiltere'de yaşayan bir insansın, al eline biranı, meşin topunu, ne bileyim fish & chips'ini otur arkadaşım. Ruhunu sirkeyle mi ovaladılar?
Camsil mi içiyorsun kahvaltıda? Böyle müzik yapılır mı? Hadi beni geç, hiç mi acımıyorsun bu çocuklara? "Kaosun sistematiği mi olur lan gudik?" diye bakıyorsun suratıma onun farkındayım da böyle iş olmaz yahu! Şimdi bunları okuyunca "Sert müziği herkes yapıyor, nedir bu adamlara çatlak muamelesi yapmanın sebebi Erdem paşa?" dediğinizi duyar gibiyim. "Ablacım bana kendini tanıtmana hiç gerek yok, senin gibi kızları tuvalet kapısı yazılarından tanırım ben" diye "bunu yazan Tosun" konseptli şarkı isimleri var bu manyakların. Düşün artık o daha şarkının adı yani! Uzun lafa gerek yok bence, tüm hayvanseverlere öneriyorum bu albümü, eti az pişmiş sevenler de tadabilirler pek tabii.

Erdem Tatar

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.