Black Symphony (2 CD, 2 DVD, Blu-Ray) WITHIN TEMPTATION
SONY BMG
Hollandalı grup Within Temptation özellikle son iki albümüyle hatırı sayılır bir kitle edindi, yüksek satış rakamlarına ulaştı. Artık büyükler liginde yeralan grup çıkıştaki kariyerine bir konser albümü ve DVD'siyle devam ediyor. 60 kişilik Metropol Orkestrası ve 20 kişilik klasik vokal korosu ''Black Symphony'' adını taşıyan bu eserde Within Temptation'ın yanında yer alan diğer isimler.
10 bin kişilik izleyici kitlesiyle Rotterdam Ahoy Arena'da gerçekleşen bu konserde gruba birer şarkıda Life Of Agony'den Keith Caputo, Within Temptation'ın kökleri sayılabilecek eski Orphanage'den George Oosthoek ve eski Gathering yeni Agua De Annique vokalisti Anneke van Giersbergen de eşlik ediyor. Kerrang! dergisi bu konseri "Yeryüzünün en harika şovu" olarak nitelendirerek kuşkusuz abartılı davranmış. Konser, Within Temptation'ın zirvesi kabul edilebilir ama hepsi bu kadar. 'Stand My Ground', 'Ice Queen', 'Forgiven', 'Somewhere', 'Mother Earth', 'Memories' ve 'What Have You Done' gibi WT klasiklerini orkestra eşliğinde dinlemek bir hayli cazip. Albümün DVD versiyonunda ek olarak bir de Eindhoven konseri mevcut. Ayrıca grubun "The Heart Of Everything" adlı son stüdyo albümünden çıkmış 4 single'ının video klipleri de cabası. Bir tercih yapacaksanız bu DVD versiyonu olsun derim.

Çağlan Tekil

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.