Mastercutor Alive (2 CD, 2 DVD) U.D.O.
ZYX
1986 tarihli ''Russian Roulette'' albümünden sonra yoluna vokalist Udo olmadan farklı bir soundla Amerika'da devam etme yolunu seçen Accept, bir sonraki albümünün materyalini de Udo'ya emanet etmiş, Udo da U.D.O. adlı grubu kurarak Accept'in izniyle bu şarkıları ilk U.D.O. albümü ''Animal House''ta kullanmıştı.
Aradan geçen 20 yıl içinde Accept Amerika'da başarısız oldu, 90'ların başına Udo ile yeniden reunion yaptı, 3 stüdyo albümü kaydetti, bir yandan da U.D.O. kariyeri devam etti. Hızlı başlayan U.D.O. kariyeri ortalara doğru biraz sıradanlaşsa da ilginçtir son iki albümde yeniden ivme kazandı. U.D.O. sanki yeni Accept albümleri kaydetmiş gibi bir süredir. Bundan da şikayetçi olunamaz elbette. Zaten kendisi de üzerindeki fan baskısıyla konserlerinin yarısını hala Accept külliyatından oluşturuyor. U.D.O.lu kariyerinin bu 3.konser albümünde Udo bu alışkanlığını yine bozmuyor. Bu albümden buna 'Winter Dreams', 'Metal Heart', 'Balls To The Wall', 'Breaker', 'I'm A Rebel', 'Princess Of The Dawn' gibi klasikler örnek verilebilir. U.D.O. kariyeri ise daha çok son iki albüme odaklanmış. Hala 'The Wrong Side Of Midnight', '24/7', 'Mission No.X' gibi şarkılar yazabiliyorsan bu şarkıları son nefesine kadar her toplama ve konser albümüne koymalı zaten. Albüme gelirsek, bizce zaten Udo Dirkschneider ismi kalite için güvencedir, hikmetinden sual olunmaz, o yüzden de her eve lazımdır.

Çağlan Tekil

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.