The New Game MUDVAYNE
SONY BMG
90'lı yılların sonu ile 2000'li yılların başında esip geçen Nu-metal fırtınasının ardından ayakta kalmayı başarabilen ender gruplarından biri olan Mudvayne'de vokalist Chad ve gitarist Greg, Pantera ve Damageplan sonrası uzun bir aradan sonra müziğe dönen efsane davulcu Vinnie Paul'un kurduğu yeni grup Hellyeah'de takılıyordu son 2-3 yıldır.
İkili, asıl grupları Mudvayne'i geçen yaz başında yeniden hayata döndürdü ve nihayet yeni albüm geçtiğimiz ay elimize ulaştı. Sound ve besteler açısından "Lost And Found"un bir devamı gibi duran "The New Game"de özellikle bir şarkı var ki, başlı başına tüm albümü sırtlıyor. 'Scarlet Letters'dan bahsediyorum. Bir önceki albümde 'Happy?' vardı, şimdi de bu! Grup bu tarz sert, tempolu ama bir o kadar da hüzünlü şarkı yaratma işini iyi beceriyor. Bunun dışında 'Fish Out Of Water', 'Have It Your Way' ve 'Dull Boy'u grubun yeni bombaları olarak nitelendirsem de, albüm Mudvayne'i ne bir adım ileriye götürüyor ne de bir adım geriye. Bugüne kadar yayınladıkları 3 albümü seviyorsanız, bunu da seversiniz.

Sadi Tirak

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.