Traitors MISERY INDEX
Relapse / Hammer Müzik
Deathgrind türünün kökünü kazımaya devam ediyor dostlarımız Misery Index, geçen sene ülkemizde ağırladığımızdan ve 2006 çıkışlı ''Discordia'' adlı albümlerinden beri bir hayli yol aldıkları aşikâr. Grubu da ilk defa dinleme şansına eriştiğim ''Discordia'' albümünün ertesinde beklentim ne çok daha sert bir albüm ne de daha teknik bir atletizmdi.
İşin aslı Misery Index'ten daha değişik sahalara oynamalarını da beklerdim. "Traitors" elime geçtiğimdeyse bir miktar yanıldığımı gördüm, en azından beklentilerim göz önüne alındığında ancak eldeki albüm de türün bu sene içinde çıkmış olan en başarılı çalışmalarından. Sonik kulak kanatmaca diye bir tür olsa Misey Index "Traitors" albümüyle kesinlikle bu türün Grammy'sine aday olur, tevazu göstericeklerini de sanmam, tutup ödülü ekmek arası yapıp yerler herhalde! Yeni neslin demir doğrayan gruplarından olan Misery Index, tekniği yüksek, hazmı zor ancak tetanoz garantili kuduruk bir albüm kotarmış, tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyor, yeniden buralara bekliyor ve albüme bir tur daha attırırken ipsiz bungee jumping projeme konsantre oluyorum.

Erdem Tatar

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.