Chinese Democracy / ...And We Rock And Roll WARRIOR SOUL
Warrior Soul kendi yağıyla kavrularak geri döndü. Şirket yok, promosyon yok, para yok, pul yok ama zeka, yetenek ve piçlik (hala farketmediyseniz bkz. albümün ilk adı) her zamanki nizami konumlarında hazır ve nazırlar. Doksanlardaki son WS ürünlerinde grubun patentli punk-hard rock terazisinin punk kefesi tüm yükü kaldırıyordu; burada ise tam olmasa da bir miktar denge mevcut.
"Chinese Democracy" beş haftada yazılıp kaydedilmiş bir albümün çiğliğini, işadamlarının elinin değmediği bir demonun masumiyetini ve 14 yılın acısını çıkartmak isteyen Kory Clarke'ın yüzde yüz agresif ve muhalif enerjisini barındırıyor. Kısa süresine rağmen mühim şarkılar edindirdi bu albüm bana. Şahsen 'Fuck The Pigs' ile çok eğlendim, 'The Fourth Reich' ile 'She's Glaswegian' sayesinde epey bir gaza geldim ve nihayetinde bir daha dönmemek üzere İstanbul'u terk etmeyi başardığım gün, fonda 'Motor City' çalıyor olacak.

Özgür Öğret

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.