Anthology: Set The World Afire MEGADETH
EMI
2000'de ''Capitol Punishment: The Megadeth Years'', 2002'de ''Still, Alive... And Well?'', 2005'te ''Greatest Hits: Back To The Start'' ve şimdi de ''Anthology: Set The World Afire''. Megadeth ''toplamayı'' seviyor. Yeni nesli kolay yakalayabilmek için ''şimdiye kadarki bölümlerin özeti'' şeklinde tasarlanmış olan bu ürün, grubu 10 yıl ve üzeri zamandan beri takip edenler için yeni bir şey sunmuyor.
Çift CD'lik ve 35 şarkılık bu albümde, 'High Speed Dirt'ün daha önce yayınlanmamış demo versiyonu ve "Bill & Ted's Bogus Journey"nin soundtrack albümünde kullanılmış (albüm kartonetinde filmin adı yanlışlıkla "Bill & Ted's Bogus Adventure" olarak yazılmış) 'Go To Hell' sürprizleri Megadeth'i yeni tanıyanlar ve 95'teki "Hidden Treasures"tan bihaber olanlar için iyi fırsatlar. Yine de bu albüm, grubun şimdiye kadarki en kapsamlı arşiv toplaması olan "Warchest" adlı box-setten sonra yayınlandığı için pek cezbedici değil ama içerdiği şarkılar hayatımızı değiştirdiği için düşük not veremiyoruz tabii. Siz yine de, böyle bir toplama arıyorsanız, paranızı "Warchest" adlı muhteşem kutuya saklayın.

Sadi Tirak

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.