Invitation To Forever TAKARA
SPV
Takara epey eski bir grup, ilk albümlerinde vokallerde Malmsteen, Talisman ve Axel Rudi Pell'den tanıdığımız Jeff Scott Soto yer alıyordu. Daha sonra Soto çeşitli görevlerle Takara'yı desteklemeye devam etti. Bu albümde de back vokal yapıyor. Tüm bunları da yeni öğrendim desem yalan olmaz:)
Hani ezelden beri biliyormuş gibi ahkam kesmeyeyim. Albümü bayadır dinliyorum ama itiraf etmem gerekirse grubun isminden (Takara) ve albümün başlığındaki gramer tuhaflığından dolayı İngilizcesi kötü Japon bir grupla karşı karşıya olduğumu sanıyordum. Böyle de bilinçsiz yazar görülmemiştir herhalde :p Biz böyle yaparsak, siz de yamuk yumuk taglenen mp3'lerden yalan yanlış öğrenirsiniz tabii müziği. Diyeceğim o ki bu albüm enfes 12 şarkıdan oluşuyor. Kapağın buram buram power metal kokmasına yanılmayın, grubun sound'unu yer yer AOR'a, yer yer ise heavy metal'e kaçan, enstrümancıların ustalığından prog-rock esintilerinin de eksik olmadığı hard rock diyerek özetleyebiliriz. Takara'nın uzattığı bu davetiyeyi kaçırmayın, "sonsuzluk" yalan olur ama nefis melodilerle karşılaşacağınızın garantisini veriyorum.

Doğu Yücel

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.