House Of Insanity CHRIS CAFFERY
Metal Heaven Records
Savatage, Doctor Butcher, Transsiberian Orchestra gibi Savatage ailesinden çıkma işlerin demirbaşı olsa da Chris Caffery'in hep ''süper yedek'' konumunda biri olduğunu sanırdım. Sanırım kimse Oliva kardeşler ve Paul O'Neill varken Savatage'in başarısında Caffery'nin çok büyük bir payı olduğunu düşünmemiştir.
Ama ilk solo albümü "Faces"ta Caffery aslında Sava'nın gizli kahramanlarından biri olduğunu kanıtladı. Vokal tarzı ve gitar çalgıcılığı olarak Oliva kardeşlerden çok şey kapmıştı ama bu öğretileri kendi "suratının ortasına yumruk patlatırcasına" stiliyle özgün bir tarafa çekmeyi başarmıştı. Şimdi "House of Insanity" ile Savatage'in yokluğunda bizi Sava ruhuyla doldurmaya devam ediyor sarışın gitar canavarı. 'House Of Insanity' gibi vurucu şarkıların yanı sıra 'Madonna' gibi balladların ve Zak Stevens'la yaptığı düet 'Solitaire'in yer aldığı albümün sürprizi Bob Marley cover'ı 'Get Up, Stand Up'. Sonsuza kadar sürecek ve hep boğazımızda düğümlenen bir acıyla hatırlayacağımız Savatage hasretimizi bir nebze giderecek olan bir albüm "House Of Insanity".

Doğu Yücel

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.