Roadrunner United The Concert DVD
Roadrunner / EMI
2005 yılında ünlü şirket Roadrunner Records kuruluşunun yirmi beşinci yıldönümünü bugüne kadar kendileriyle çalışmış sanatçı ve grup kadrolarından karma takımlar yaratıp onlara sıfır kilometre bestelerle yepyeni bir toplama albüm yayınlatarak kutlamıştı.
Bu ekibin pek çok üyesi yine 2005 yılında düzenlenen yirmi beşinci yıl konserinde hem yayınlanan Roadrunner United albümünden, hem de seçilen grupların diskografilerinden şarkılarla oluşturulmuş bir setlistle sahneye çıktılar. Bu DVD’yi edinen herkesi tıpkı albümdeki gibi her şarkıda farklı kadrolar, ünlü Roadrunner gruplarının şarkılarını sahnede yorumlayan sürpriz isimler bekliyor. Sahnede göreceğiniz isimlerden bazıları; Sepultura'dan Andreas Kisser, ex-Fear Factory yeni Devine Heresy gitaristi Dino Cazares, Slipknot'tan Joey, Corey ve Paul, Hatebreed'den Jamey Jasta, Anthrax'tan Scott Ian, Machine Head'den Rob Flynn, komple Trivium ve daha pek çok Roadrunner Records ünlüsü! RU albümü haricindeyse Trivium, Killswitch Engage, Chimaira, Type O Negative, Sepultura, Slipknot, Machine Head ve daha fazlasının şarkılarını bu zengin kadro yorumluyor, metale doymak ve bu eşsiz geceye evlerinizde tanık olmak için mutlaka edinin bu DVD'yi!

Erdem Tatar

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.