Night Electric Night DEATHSTARS
Nuclear Blast / Atlantis Müzik
İsveç'ten Şubat soğuğu lezzetinde bir grup ve aynı soğuğun çığ etkisi yaratan mükemmel bir albüm, karşınızda yeni Deathstars albümü ''Night Electric Night''. 2006 çıkışlı albümleri ''Termination Bliss''ten beri gözümüzü kulağımızı üzerlerinden ayırmadığımız ekibimiz müthiş bir dönüş yapmakla kalmamış, kendilerini endüstriyel devrime iyice bulamışlar.
Albümle dinleyicinin mesafesi o kadar değişken ki bir şarkıda fetiş müzesinde gezinen naif kütüphaneci gibi şaşkınlıktan kendinizi alamazken diğer şarkıda koca memeli bir hatunu çırılçıplak kırbaçlayacak kadar yoldan çıkmış ve müziğe kaptırmış halde buluveriyorsunuz kendinizi, albümü dinledikçe hangisinin etkisinin ağır basacağı da tamamen fetiş endüstriyel zevklerinize kalmış. "Night Electric Night." kesinlikle bu senenin ilk "Eşliğinde Sevişilesi" albümü, fetiş seksin, demir ökçelerin, kırbaçların ve file çorapların ulu orta teşvikçisi misali sarıveriyor şarkılar, kulaklardan ziyade hormonlara hitap eden sakat bir endüstriyel beste yumağına imza atmış Deathstars. Albümün ilk single'ı 'Death Dies Hard'da da dediği gibi, "Bana ait olanı inkâr edeceğim ki dizlerinin üstünde yalvararak gel bana!" Albüm de size bunu yapacak!

Erdem Tatar

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.