Cult Of The Dead LEGION OF THE DAMNED
Massacre Records
Nerede boynu bükük bir Flâman görsen hor görme kim bilir ne derdi vardır? O garip halinde ne sırlar gizli, onu bu hallere bir koyan vardır, korkmam deme gözünden belli, kesin arkanda kurt adam vardır! Hollanda'nın hayvanları koruma cemiyetinde hareketli günler bugünler, onlara bir de mandıralar birliğini ekleyin zira Legion Of The Dead yeni albümüyle rafları ısırmaya başladı.
Hayvanoğlu hayvansı müziklerine zaten ekstrem türlerin meraklıları aşinadır, beni şaşırtansa peynir. "Tostunuzu yiyin bekleyin" mesajı mı vermeye çalıştılar bilemeyeceğim de Legion Of The Damned kaşarımı ben dişledim. Hakikaten şaka yapmıyorum dostlar, Legion Of The Damned müziği ilk albümden beri tavizle uğraşmayan çatır çatır death/thrash tadında seyreyleyen bir duygu yolculuğu. Bu albümde de ne tarzda bir eğrilip bükülme ne de şarkılarda çapak yolduran sürprizler var, bildiğiniz ter kokan, peynir kokan bir eğlencelik. Türün fanıysanız ve dolunayda epilasyona her zamankinden çok ihtiyaç duyuyorsanız saldırın -albüme-!

Erdem Tatar

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.