Headbang  
http://www.headbang.com.tr/album_kritik/00792/
Cult Of The Dead
Massacre Records
Nerede boynu bükük bir Flâman görsen hor görme kim bilir ne derdi vardır? O garip halinde ne sırlar gizli, onu bu hallere bir koyan vardır, korkmam deme gözünden belli, kesin arkanda kurt adam vardır! Hollanda'nın hayvanları koruma cemiyetinde hareketli günler bugünler, onlara bir de mandıralar birliğini ekleyin zira Legion Of The Dead yeni albümüyle rafları ısırmaya başladı.
Hayvanoğlu hayvansı müziklerine zaten ekstrem türlerin meraklıları aşinadır, beni şaşırtansa peynir. "Tostunuzu yiyin bekleyin" mesajı mı vermeye çalıştılar bilemeyeceğim de Legion Of The Damned kaşarımı ben dişledim. Hakikaten şaka yapmıyorum dostlar, Legion Of The Damned müziği ilk albümden beri tavizle uğraşmayan çatır çatır death/thrash tadında seyreyleyen bir duygu yolculuğu. Bu albümde de ne tarzda bir eğrilip bükülme ne de şarkılarda çapak yolduran sürprizler var, bildiğiniz ter kokan, peynir kokan bir eğlencelik. Türün fanıysanız ve dolunayda epilasyona her zamankinden çok ihtiyaç duyuyorsanız saldırın -albüme-!

Erdem Tatar

© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.