The Dream IN THIS MOMENT
Century Media
Metalcore diyarının güzeller güzeli Maria Brink'i her gördüğümüzde kalbimizde alevler yansa da (NOT: Bu yazı, Maria'nın Türkiye'deki fahri sevgilisi Erdem Tatar'ın izniyle yazılmıştır.) biz asıl işi olan müziğiyle ilgilenmeye özen gösteriyoruz :p Henüz ilk albümüyle dünya çapında bir yankı uyandıran grupların, genellikle kader albümleridir ikinci albümler.
İlk albümdeki başarının tesadüfi olup olmadığı, şans faktörünün etkisi, ilk albüm sonrası grup üzerinde oluşan büyük baskı falan derken ikinci albümler, grubun geleceğindeki rotayı belirler aslında. In This Moment "The Dream"de durumu iyi toparlamış. İlk albümdeki kasıp kavuran metalcore yoğunluğu bir parça ana akım düzenlemelerden geçmiş olsa da özellikle ilk single 'Forever', 'All For You', 'Mechanical Love' ve 'The Great Divide'da sertlik korunuyor. Hem de Maria'nın akıl alan çığlıklarıyla... Gerçi bir dakika yahu, albümde boş yok. Şöyle tekrar bir dinledim de az önce. Tamamdır arkadaşlar, In This Moment olmuş artık. Hayrını görebilirsiniz. Artık daha cesur hareketlerle, farklı kulvarlara yelken açabilmek için gereken rüştü ispatladılar bence.

Sadi Tirak

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.