A Little South Of Zero A POETIC YESTERDAY
Rising Records
Benim için dünyanın en iyi metal dergisi olan Metal Hammer'ın (İngiltere) son sayılarından birinde, arka kapak ilanında rastlamıştım bu gruba. Tam sayfa ilandaki albüm görseli dikkatimi çekti ve internette grubu araştırdım hemen. Rising Records'tan çıkan albümler Türkiye'de dağıtılmadığı için, bu albümleri internetten indirmekten ya da internet üzerinden satın almaktan başka şansınız yok.
Uzun süre bilgisayarımda masaüstünde duruyordu bu albüm. Dinleyecek o kadar çok albüm oluyor ki, yetişemiyoruz artık. Bir ara "ulan şu gençleri bi dinleyeyim" diye dosyaya tıklamamla havaya fırlamam bir oldu! Bir süredir hasret kaldığım tadı yakaladım resmen. Tarzlarını screamo / post hardcore olarak tanımlandıran bu İngiliz 5'li, tam kıvamında bir metalcore lezzeti de yakaladıkları için, geçen ay boyunca kulaklığıma hapsolmuş durumdalardı. Daha ilk albümden bu lezzetli metalcore üslubu yakalandıysa, gelecekleri için ümitlenmemek elde değil. Alexisonfire, 36 Crazyfists, Atreyu, Bullet For My Valentine ve hatta My Chemical Romance sevenler, bu grubu da sevecektir.

Sadi Tirak

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.