Everday Demons THE ANSWER
Albert Records
Klasik rock müziğin günümüzde hala, genç gruplar tarafından tıpkı 70'lerdeki heyecanla icra edildiğini görmek beni olduğu kadar sizi de mutlu ediyor mu bilmiyorum ama gerçek şu ki; İrlandalı bu dörtlünün henüz ikinci albümleri olan ''Everday Demons'' için play’e bastığınız andan itibaren vücudunuzdaki kanın akış hızı değişecek.
Kendinizi yer yer oynak ritimlere, yer yer ağır tempoya ayak uydururken bulacak ve 11 şarkılığına bu dünyanın sıkıcı işleyişinden kurtulacaksınız. Bu kaçıklar belli ki; öğretmenleri Led Zeppelin, Aerosmith ve AC/DC olan okuldan mezun olmuşlar. Hem de "pekiyi" ile... Müziğin güzelliği işte bu... Bundan 30-35 yıl önce salgın hastalık gibi tüm dünyaya yayılmış olan bir tarz, bizi hala yatağın üzerinde, elimizde hava gitarı ile hayali stadyumlarda konserlere çıkartıyor. Eskimeden, yıpranmadan, hala aynı tazelik, hala aynı enerji ve ruhla... Bu grubu Masstival 2007 kapsamında İstanbul'da izlemiş olmaktan dolayı kendimi artık daha çok şanslı hissediyorum. Ve eminim ki The Answer, bundan daha iyi albümlere imza atacak uzun yıllar boyunca.

Sadi Tirak

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.