Survival BORN FROM PAIN
Metal Blade / Hammer Müzik
Gorefest ve Pestilence gibi death metal'in Avrupa'daki en büyük gruplarından ikisine ev sahipliği yaparak önemli bir kale konumuna ulaşan Hollanda'nın, ekstrem kanadında heyecan dinmiyor. Önce Legion Of The Damned ile thrash metal ligine merhaba diyen Hollanda, özellikle son iki albümü sayesinde Born From Pain ile hardcore ve metal sentezinde de kafaya oynuyor.
Son andaki aksaklık olmasaydı, 2007'deki Summer Rocks Festivali dahilinde İstanbul'da da izleyecektik kendilerini. (Benden duymuş olmayın, grubu getirmek için uğraşanlar var, yakında belli olur durum) "Survival", grubun 5'inci albümü. 1997'de kurulmuş olmalarına rağmen, özellikle 2005 çıkışlı 3. albümleri "In Love With The End" ile Hollanda dışına da sesini duyurabilen ekip, hardcore'un metal ile harikulade bir sentezini sunuyor. Dünyanın her gün ne kadar da yaşanılmayacak bir gezegen haline geldiği teması üzerine kin, isyan ve öfke dolu sözler yazan ekip, müzikal olarak da sertlikten taviz vermiyor. Grubun bugüne kadarki en iyi albümü bu ama bundan daha iyi bir albüm çıkaracak potansiyelleri olduğunu da inanıyorum.

Sadi Tirak

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.