Death Rituals SIX FEET UNDER
Metal Blade / Hammer Müzik
Kerrang bu albüme '5K' vermiş! Peh peh peh peh! Kiziroğlu Voyvoda Bey! Şaşırdım elbette. Hoşşik metalin en Kolombiyasız, en reggae'den uzak rastalısı Chris Barnes ve levazımatçı yandaşlarının son icraatına dair ilk şaşırdığım nokta bu oldu.
Hemen dedim ki "Fadıl, sen Cumhur abine güvenme, sen bir bireysin, ona göre kendi süzgecinden geçir not verirken çekinme bu albüme, tek doğru kendi doğrundur!", sonra bir taktım albümü ki Cumhur abi haklı, ben yine Fıdıllıoğlu olarak kalıverdim. Albüm daha ilk şarkısından beyaz renk Kartalıyla dağıtıveriyor apartman önündeki çöp bidonlarını ve ben Cafermişcesine "Anaaam Katil" diye fırlayıveriyorum yataktan! Şüphesiz ki en iyi Six Feet Under albümü bu. Türün veteranlarının hem kendi doktorinlerini dosta düşmana nispet edercesine uyguladıkları hem de modern hâl ve gidişattan bir haber kalmadan da testis çaplarını dinazor yüzölçümünde tutabildiklerini sergileyen müthiş bir albüm, hatta haddimi de aşıyorum ve yılın death metal albümü seçiyorum, Veli Efendi'de türlü beygire tur bindiren bu çılgın deneyimden mahrum kalmayın kızanlar.

Erdem Tatar

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.