Painstained ENTWINE
Spinefarm Records
Bir albümün adı ve kapağının vurucu olması gerektiğine inanıyorum. Özellikle fazla bilinmeyen bir grubun en kolay fan tavlama yolu, bu iki ürün detayının hazırlanışındaki profesyonellikte gizlidir bence. Ve Entwine'ın bu albümüne bakınca hem isim hem de kapak dizaynı seçme fukarası olduklarını görüyorum.
Belli ki böyle besteler yaptıktan sonra boş CD + jelatine de eyvallah diyecek hale gelmişler, kafalar olmuş jelibon. Entwine geri döndü ve iyi ki de döndü, hem iyi müziğe hem de pozitif atmosfere merhaba demeye hazır olun bu albümü dinleyecekler. Albüm hem sıkı hem de duygusal parçalardan oluşmakta ama kesinlikle acitasyon falan yok, hisli çocuk ama sümsük değil sizin anlayacağınız Entwine. Albümdeki denge resmen mükemmel, hızlı şarkılardaki riff trafiği ve romantizmin doruk yaptığı anların yalınlığı resmen birbirleriyle şıklık yarışına girmişler. On şarkıyı birbirinden ayıramayacağım, hangisini yazsam haksızlık olur yazmadığıma, o yüzden bu yılın ilk mütevazi ama alttan alta da diş göstermekten de çekinmeyen albümünü size takdim etmiş olayım şimdilik.

Erdem Tatar

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.