Ravenous WOLF
Century Media / EMI
Bu aralar plak şirketlerinden paso power metal, true metal, geleneksel metal, işte adına her ne derseniz deyin o tarzdan grupların promoları akıp duruyor. Yakın zamana kadar bu promoları sabırla dinlerdim, bunlarla da yetinmez internette true metal etiketli her şeye atlardım, aralarından iyi olanlar beni ihya etmeye yeterdi.
Ama son zamanlarda pes etmiştim, birbirinden berbat gruplar heavy metal'in özünü temsil eden bu türü lekelemekten başka bir işe yaramıyorlardı. Ta ki İsveç'ten Wolf imdadımıza koşana kadar! Bruce Dickinson gitaristi ve prodüktörü Roy Z'nin kaydettiği albüm harbi metal sevenlerin açlığını bastıracak muhteşem bir metal ziyafeti. Albümde 'Curse You Salem', 'Secrets We Keep', Mercyful Fate'ten Hank Shermann'ın konuk olduğu 'Ravenous' ve Malmsteen'in en baba solistlerinden Mark Boals'un eşlik ettiği 'Love At First Bite' ilk dinleyişte grubun deyişiyle "gırtlağınızdan yakalayıp siz pes edene kadar sizi duvardan duvara çarpan" şarkılar. Eski Alman power metali, N.W.O.B.H.M., Priest, Accept, Maiden; bunlar kutsal kelimeleriniz ise sakın kaçırmayın, kurtlara yem olursunuz yemin billah!

Doğu Yücel

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.