Shallow Life LACUNA COIL
Century Media / EMI
Bu grup büyümek istiyorsa Andrea Ferro faciasına bir çözüm bulmalı! Evvela bunu halletmeliler, Lacuna Coil bu albümde vasatın altında kaldıysa bunun en büyük sebebi vokalist paslaşmalarındaki saçma dengesizliktir. Albümün neredeyse ilk yarısının tüm nakaratları Andrea'da, yahu bu adamın ses kalitesi belli, senin grup olarak oynadığın lig ve o lige seni ulaştıracak ismin Cristina olduğu belli, e neden o zaman potansiyelini bitirecek bu saçma hareketi yapıyorsun?
Mikser masasının başına Don Gilmore oturtunca Linkin Park ya da Avril Lavigne albümlerinde yakaladığı başarıyı tekrarlamasını istiyorsan adama gereken malzemeyi de sunacaksın. Albümün bir diğer eksisiyse maalesef grubun doksanlardan kalma nu-metal vokal numaralarıyla söz melodileri yazmaları, köprü ve nakaratların yarısı nû sularda kulaç atarken diğer yarısı Paradise Lost öykünmesine umut bağlamış halde. Albümün prodüktör numaralarıyla kurtulmuş şarkıları da yok değil, 'I Like It' ve 'Underdog' resmen masadan kaldırılmışlar ve bir de benim çok başarılı bulduğum single 'Spellbound' hadisesi var. Bunların haricinde albümden bir şey ummak ya da umup da bulmak maalesef mümkün değil, geçmiş olsun.

Erdem Tatar

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.