Cult Of Static STATIC-X
Reprise Records
Balta taşa tam isabet! Hem de ikinci defa! Static-X çıkışıyla beraber fan'ı olduğum önemli gruplardan. Wayne Static gibi deli bir liderin açtığı yoldan deli danalar gibi koşturup müzik dünyasında önemli bir noktaya gelen, platin ve altın plak ödülleri kazanmış gayet bir grup. Genç arkadaşlarımız grubun erken dönem albümlerini mutlaka edinip dinlesinler.
"Cult Of Static"e gelince; kariyerlerine 2007 yılında piyasaya çıkan albümleri "Cannibal" ile el freni efektini yaşatan Static-X bu albümle günah çıkartacak diye beklerken ancak bir arpa boyu yol almış. Radyo ve Mtv şımarığı aykırı bir hit makinesiyken tek düze şarkıların ilgi gösterilmeyen ismine dönüşen Static-X'in talihi bu albümde de dönemeyecek sanırsam. "Cannibal" albümüne kıyasla "Cult Of Static"in bulunduğu noktadaki yegâne artısı çok daha bütünlüklü bir albüm olması. Kabahatiyse maalesef ki albümü dinleme iştahını kabartacak maestro hitlerin mevcut on bir şarkı içinde yer almaması. Komple muamelesi vasat üstü ancak grubun diskografisinin koyduğu çıtaya göre hayalkırıklığı olan bir albüm "Cult Of Static".

Erdem Tatar

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.