Carver Cıty CKY
Roadrunner / EMI
Bam Margera'nın ünü Jackass'ten taşıp kendi hegamonyasını yarattığında bundan en büyük nemalanmayı yaşayan elbette başta HIM olmak üzere Bam'in beğenisini kazanan gruplardı, kahkahalar içerisinde Bam'in şovlarını izlerken çok bildik tınıların yanında kulağıma çalınan muazzam bir grubun performansı da vardı ancak kim olduklarını çıkaramıyordum.
Ta ki o klas grup 2002 yılında "Infiltrate-Destroy-Rebuild" adlı mükemmel rock albümünü yayınlayana kadar, grubun adı CKY idi ve gitaristleri Bam'in kardeşi Jess Margera'ydı. Jess'in önderliğinde ve Bam'in ününe muhtaç kalmadan doğru bildiği yolda ilerleyen bu yetenekli grup geçtiğimiz ay dördüncü albümleri "Carver City"i yayınladı. Albüm kesinlikle rock müzik seven herkesi müthiş memnun edecek, özellikle groove yüklü gitarları seven dostlarımız kulan kesilsinler bu gruba. Aksak ritmlerin, akıl dolu rifflerin, virtüözite kompleksine yenik düşmemiş parlak melodilerin kusursuz uyumu karşısında eminim ki şok olacaksınız. Siz sevmekten korkmadıkça CKY da fazla ayak diretmeyecek zaten, eğlenmenize bakın, hayat hakikaten kısa ve rock çok ama çok eğlenceli, "Carver City" ise bu eğlenceye şizofreniye varan mod değişimleriyle damga vuruyor.

Erdem Tatar

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.