Supporting Caste PROPAGANDHI
G7 Welcoming Committee / Smallman Records
Punk'ın öldüğünü düşünenler buraya. Ölmeyip de artık sırf arızaya ve berduşluğa endeksli bir yeniyetme müsameresine dönüştüğünü söyleyen arkadaşım, sen, evet sen de gel. Bakın bu Propagandhi'nin yeni albümü. Sadık bir Headbang okuru olduğunuza göre bu isme aşina olmanız lazım.
O halde şimdi size boş yere Propagandhi'nin politik doğrucu punk akımının en müstesna bayraktarlarından biri olduğunu açıklamama gerek yok. Grubun "Today's Empires Tomorrow's Ashes"la başlayıp "Potemkin City Limits"te mükemmelleştirdiği thrash katkılı melodik hardcore formülünün bu albümde de aynen devam ettiğini söyleyebilirim belki. İkinci gitarın bu formüle sadece derinlik değil basbayağı metalik bir hissiyat kattığından da bahsedebilirim sanırım. Ama gelin vakit kaybetmeyelim; hafta sonu bir konsere gittiniz ve yeni bir kızla tanıştınız diyelim. Kız hem Voivod hem The Exploited seviyor, dahası hem eğlenceli hem de zeki bir tarzı var. İşte, bu kıza âşık olma ihtimaliniz ne kadar yüksekse bu albümü sevme ihtimaliniz de o kadar yüksek. Anlaşıldı mı? Hadi dağılın :)

Utku Usta

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.