With Roots Above And Branches Below THE DEVIL WEARS PRADA
Ferret Music
Her yıl bomba gibi albümler çıkacak diye sevinç içerisinde çırpınırken kelebeğimsi kanatlarım, ayının biri gelip kırıp yoluveriyor elbette uçma ihtimalimin sevincini! Bu yılın peluş ayısını da The Devil Wears Prada olarak seçiyorum.
Yaklaşık altı yıllık kariyerlerinde üç albüm yayınlayarak gençken potansiyellerinin zirvesini dinleyenlerine cömertçe tattırmak niyetinde oldukları her hallerinden belli olan tDWP her albümünde kendini aşmayı seven ancak aştıkları albümleri de kaliteden çatlayan albümler olan yetenekli ekiplerden. Ancak bu riskli post-hardcore sularından bu sefer öyle bir katil balina edasıyla taştılar ki Amerika bu başarıya kayıtsız kalamayıp ulusal albüm satışlarının baz alındığı Billboard listelerine on birinci sıradan soktular "With Roots Above And Branches Below"u. Enstrüman ustalığı ve kompozisyon yeteneğinin edepsizce ve şımarıkça gözümüze kulağımıza tıkıldığı muazzam bir albüm bu. Yapan var yapamayan var beyler, sakin lütfen! Uluslar arası sularda da kulaçlardan fersahlara dönüşmesini beklediğim başarıları umarım bu sayfaları okuyan sizlerin de beğenisini kazanır da yıllardır ilköğretim müfredatı gibi değişmeyen misak-ı milli metal zevki renk kazanır.

Erdem Tatar

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.