Headbang  
http://www.headbang.com.tr/album_kritik/00932/
With Roots Above And Branches Below
Ferret Music
Her yıl bomba gibi albümler çıkacak diye sevinç içerisinde çırpınırken kelebeğimsi kanatlarım, ayının biri gelip kırıp yoluveriyor elbette uçma ihtimalimin sevincini! Bu yılın peluş ayısını da The Devil Wears Prada olarak seçiyorum.
Yaklaşık altı yıllık kariyerlerinde üç albüm yayınlayarak gençken potansiyellerinin zirvesini dinleyenlerine cömertçe tattırmak niyetinde oldukları her hallerinden belli olan tDWP her albümünde kendini aşmayı seven ancak aştıkları albümleri de kaliteden çatlayan albümler olan yetenekli ekiplerden. Ancak bu riskli post-hardcore sularından bu sefer öyle bir katil balina edasıyla taştılar ki Amerika bu başarıya kayıtsız kalamayıp ulusal albüm satışlarının baz alındığı Billboard listelerine on birinci sıradan soktular "With Roots Above And Branches Below"u. Enstrüman ustalığı ve kompozisyon yeteneğinin edepsizce ve şımarıkça gözümüze kulağımıza tıkıldığı muazzam bir albüm bu. Yapan var yapamayan var beyler, sakin lütfen! Uluslar arası sularda da kulaçlardan fersahlara dönüşmesini beklediğim başarıları umarım bu sayfaları okuyan sizlerin de beğenisini kazanır da yıllardır ilköğretim müfredatı gibi değişmeyen misak-ı milli metal zevki renk kazanır.

Erdem Tatar

© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.