Pray For Villains DEVILDRIVER
Roadrunner / EMI
Kendinize bir kötülük yapın ve albümü ıskalayın. Ya da elinizden geleni ardınıza koymadan edinin bu albümü. Yönteminiz her ne kadar eleştirilebilir olursa olsun, sonuçta varacağınız nokta takdir görecektir, yeterince takdir gösterme kapasitesine sahipseniz zaten hakkını verip bu albümü yasal yollardan da edineceksiniz.
4 albüm, yokuş yukarı devam eden bir grafik, sertliğin taviz verme kompleksi değil icra becerisiyle notalara hunharca uygulanan bir muamele oluşunun şanlı ve şerefli mihenk taşı... Kısacası, Devildriver. Bu markanın sevginize ihtiyacı yok, saygınızı da dilenmeden, karşınıza dikilip, sizi yerle yeksan eyleyerek edineceğinden şüpheniz olmasın. 4'üncü dört dörtlük albümleri olan "Pray For Villains" ile kültleşme ve hatta efsaneleşme yolunda koşar adım devam etmekteler icraatlarına. Tek saniye sıkmayı beceremeyen, şarkı atladığımda anama övülmüşçesine yüzümü kızartan mükemmel bir albüm bu. Devildriver'ın hayranlarına mühim sürprizleri de var bu albümde, 'Fate Stepped In' ve 'I've Been Sober' gibi şarkıları dinlerken takipçiler ne demek istediğimi anlayacaklar. Henüz bakir olanlarsa şenliğe hazır olsunlar. Benden söylemesi, canınız çok yanacak!

Erdem Tatar

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.