The High End Of Low MARILYN MANSON
Interscope / Topkapı Müzik
Dünyada en zor iş, en iyi yaptığınız işi yapmaktır. En iyi sizken ne eleştiri mancınıklarından –ok dersem işimizi hafife almış olurum- ne de memnuniyetsizlerin yaygaralarından kaçış vardır. Her adımınız sizin atarken düşlemediğiniz önemle yargılanır ve daha siz ötekini atamadan eleştiriler dengenizi bozar, ya tökezler geçersiniz yahut da yerle yeksan olmaktan kurtulamazsınız.
Marilyn Manson markası hiç şüphesiz ki bugüne kadar ayağına taş bağlanıp denize atıldı, şehir meydanlarında asıldı, çarmıha gerildi, katran ve tüye bulandı ve her seferinde toplumsal normlardan çürük dişlerle derin bir ısırık alıp orta parmağı havada uzaklaştı. Sanatçıyla medyanın sapık ilişkisinin en bariz örneğidir Marilyn Manson hadisesi, ve şimdi o hadise hem de eskisi kadar güçlü bir şekilde geri döndü. Twiggy -artık Ramirez'i kullanmıyor- yememiş, içmemiş Manson'a beste biriktirmiş. On beş şarkılık bir karanlık rock epiği "The High End Of Low", geçen albümden özlediğimiz tempo da geri dönmüş ancak o bile paslı, albümün her anı hastalıklı ve tekinsizlik sembolü, eğer dinleyecekseniz tüm aşılarınızın tam olduğuna emin olun ve bana bir şey olmaz demeden iki de antibiyotik çakın!

Erdem Tatar

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.