No Time to Bleed SUICIDE SILENCE
Century Media / EMI
2002 yılında kurulan ve 2007'de ilk albümlerini yayınlayan taze bir ekip Suicide Silence. Riverside, California, ABD'den yarışmamıza (!) katılıyorlar ve tarzları deathcore. Şu an kritiğini okuduğunuz şey, ikinci albümleri. Ama şimdiden uyaralım, enstrüman hakimiyeti ve sound kalitesi olarak inanılmaz bir seviyedeler!
Dinlerken, darmadağın olacaksınız! Albümü odamda, yürüyüşte, arabada, otobüste, gece, gündüz, öğlen birçok defa dinledim. Her seferinde, bende uyandırdığı his "panik ve korku" oldu. Büyük bir yıkım atmosferi yaratıyor, albüm boyunca kulakları delik deşik eden sound. Keskin uçları olan, devasa iş makineleriyle donanmış, oldukça ağır sanayi bir üretimin olduğu koca bir fabrikanın, kıyamet gürültüsüyle yıkıldığı anda, sizin o kıyametin içerisinde ezilmemek için, bir oraya bir buraya koşuşturduğunuz bir sahne düşünün. Kulaklarınızı sağır edecek bir gürültü ile hem de... İşte "No Time to Bleed"i dinlerken, o sahnenin içinde buluyorum kendimi hep. Peşi sıra patlayan şarkılar sizi terletecek, panikletecek ve kalbinizin ritmini hızlandıracak. Sanırım Suicide Silence bu albümlük amacına ulaşmış durumda. Tek derdim, neredeyse hiç yakalanamayan akıcılık hissi.

Sadi Tirak

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.