Coexistence Key INSISTENCE
www.insistencemetal.com
İstanbullu melodik death metal / metalcore grubu Insistence yeni bir ekip. Henüz daha birkaç yıllık mazileri var. Bu albümü aslında geçtiğimiz yılın sonlarında yayınlayacaklardı. Albüm hazırdı. Fakat ''anlaşmalı'' oldukları Atlantis Müzik ile olan ''anlaşmazlıkları'' sebebiyle albüm bir türlü basılmadı.
Ardından da vokalist Mert gruptan ayrıldı. Ve hatta sonra, tüm grup dağıldı. Birkaç ay önce ise, grup yeni bir vokalistle, Çağatay Özkan ile yola yeniden devam etme kararı aldı. O kararın ardından da kayıtlı halde sakladıkları bu ilk albümlerini kendi sitelerinden ve Myspace sayfalarından ücretsiz olarak yayınladılar. Bu sayede, CD satışıyla ulaşacakları kitleden çok daha fazlasına ulaşacakları kesin. Albüme gelirsek… Muhteşem bir gitar işçiliği selamlıyor bizi. Grubun kurucusu Aytuğ'un olayıdır hep bunlar. Oldukça modern bir metal ürünü "Coexistence Key". Tabii bu modernlik Türkiye için geçerli. Geriden takip ediyoruz ya hala bazı şeyleri… Vokaller de vurucu ve Türkiye'deki sert müzik standartlarına göre "farklı". Metalcore sevenler, metalcore'da melodik death metal lezzeti arayanlar kaçırmasın bu albümü.

Sadi Tirak

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.