Lust in Space GWAR
Metal Blade / Hammer Müzik
Lordi'den çok önce canavarlarımız vardı bizim, isimleri Gwar'du. Laylaylom hard rock yapmıyorlardı, pis bir mizahla nefret dolu hardcore-punk-metal şarkıları söylüyordu bu tuhaf yaratıklar. Okyanus ötesindeki sahne şovlarıyla Türk basınına bile malzeme olmuşlar, eylemlerinin kurmacadan ibaret olduğunu göremeyenler tarafından dünyanın birçok ülkesinde yasaklanmışlardı.
'80 sonlarından beri dünyada ikamet eden bu canavarlar en iyi icraatlarına '90'larda imza atarken 2001'deki "Violence Has Arrived"dan beri rölantiye almışlardı. Bir önceki albümde Devin Townshend ile çalıştılar ama o albümü Townshend'in pırıl pırıl endüstriyel sound'undan dolayı hiç beğenmemiştim. Şimdi Gwar en metal albümüyle karşımızda. Bu albümde mizahı ve pis Gwar tarzını hiç unutmadan 'Lust in Space', 'Let Us Slay', 'Damnation Under God' ve 'Lords and Masters' gibi metal şarkılarını dizmişler önümüze. 'Metal Metal Land' ile de iyice metal pazarına göz kırpmışlar. 'Where Is Zog?' ise Gwar klasiği olmaya aday. Genel olarak da bakınca Gwar'a başlamak için ideal bir albüm gibi görünüyor "Lust in Space".

Doğu Yücel

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.