Yeni Başlık Aç   |  En Başa Git  |  Başlığa Git  |  Arama Daha Yeni Başlıklar  |  Daha Eski Başlıklar
Rock-Metalci bir çevre =)
f a (05-03-09 01:30)

Öncelikle hepinize merhabalar.Son zamanlarda aşırı bir şekilde müzik dinliyorum. Normalde progressive rock ve türevlerinde takılmaya özen gösteririm.. Biraz daha açılarak heavy metal, power vb metal türlerini dinlemeye özen gösteriyorum.. Tarzımı biraz daha belirlemeye çalışıyorum açıkçası.. Dürüst olmak gerekirse de bunları bir hayli beğendim.. Bunları bir an önce hazmetmek, özümsemek istiyorum. Daha çok öğrenmek istiyorum. Fakat bunda hemen başarılı olunamadığını işi bilen arkadaşlardan öğrendim. Ayrıca bu rock ve metal türevleriyle ilgilenen arkadaşları tanımak istiyorum. Bir çevremin olması, açıkçası herşeyi değiştirecek. Hele benim gibi bir asosyal için. Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?Hem böyle bir çevreye, hem de bu bilgimi daha da ilerletmeye, özümsemeye ihtiyacım var. Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: Rock-Metalci bir çevre =)
mutluhan seferoğlu (06-04-09 14:33)

evet rock ve metalle ilgilenen bir insanın çoğu muhabbeti müzikte döner ve bundan gayet memnunuz :D ben heavy,thrash ve death metal,neo classical metal ve gitar virtüözlerinin alayını dinlerim arada da 70lerden rock :)

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: Rock-Metalci bir çevre =)
sebnem altunkaya (12-05-09 22:55)

evet metalciler arasındaki müzik muhabbeti oldukça iyi :D bende memnunum bu durumdan :D
metal core,doom,melodic death,gothic ve bazende black ve 70*lerdn dinlerim :D metal sadece dinlenilebilecek bir müzik türü değil hissederek yaşayarak dinlenilecek bir müzik türü.. hissetmeyende anlayamaz zaten (:
görüşlerimi belirtmek istedim metalle kalın (: \m/

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: Rock-Metalci bir çevre =)
Zeynel Abidin Çuhadar (01-19-10 12:45)

benim metalci çevrem baya kısıtlı :D öle yüzyüze metal muhabbeti yaptığım arkadaşımda yok bu yüzden 2010 yazı benim için hem metalci arkadaş edineceğim hemde hayatımın en büyük konserlerini izleyeceğim günler olacak :D

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: Rock-Metalci bir çevre =)
Tolga Karalar (05-02-10 19:44)

Açıkcası death doom ve black bu 3 lüyü nasıl yürüttüğünü anlamıs degilim.

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: Rock-Metalci bir çevre =)
Tolga Karalar (05-02-10 19:46)

Tarzını tam olarak benimsersen iyi olur

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: Rock-Metalci bir çevre =)
Tutku Şahinalp (08-03-10 14:17)

Ben thrash metal başta olmak üzere extreme ve progressive metalciyim.Herkeze katılıyorum, bir an önce tarzını belirlemelisin. Neyi seviyorsan, onu dinle.

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: Rock-Metalci bir çevre =)
Sana Ne (05-05-11 11:32)

Metalci çevrenin güvenilirliğine hiç inanmıyorum. Müzik sevgisinden ziyade çıkar ilişkisi bence.

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: Rock-Metalci bir çevre =)
aslan zey (07-14-13 18:31)

bildiğiniz müzik siteleri varsa yazar mısınız ya da nerden müzik dinliyorsunuz?

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: Rock-Metalci bir çevre =)
aslan zey (07-14-13 18:35)

bildiğiniz müzik sitelerini yazar mısınız.

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: Rock-Metalci bir çevre =)
aslan zey (07-14-13 21:13)

bildiğiniz müzik sitelerini yazar mısınız ya da siz nerden müzik dinliyorsunuz?

Bu Mesajı Cevapla

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.