Yeni Başlık Aç   |  En Başa Git  |  Başlığa Git  |  Arama Daha Yeni Başlıklar  |  Daha Eski Başlıklar
HEAVY HALLOWEEN NIGHT 2011 @ DOROCK WITH KRANK & KARAKEDI
dorock bar (10-17-11 20:12)

Merhaba Arkadaşlar,

31 Ekim Cadılar Bayramını bu sene çalışan arkadaşları düşündüğümüz için 30 EKİM PAZAR günü düzenliyoruz büyük etkinliğimize tüm dorock ailesi davetlidir.

Organizasyondaki son yenilikleri paylaşmak isteriz.

Kostüm Cadılar Bayramı Gecesi için tüm personel sıkı bir hazırlığa giriştik. O gece hepimiz kostümlerimiz ile sizlerin eğlencesine ortak olacağız.

Saat 20:00 itibariyle başlayacak olan etkinliğimize video kliplerle ısınacağız ve 21:00'da sahneye Krank çıkacak 23:00'da ise yerini KARA KEDİ'ye bırakacak. Gruplarımız geceye özel konseptleri ve makyajları ile eğlencemize ortak olacaklar.

Kostümü ile sokakta, otobüste vs yerlerde görünmek istemeyen misafirlerimiz için, mekanın üst katına kuracağımız “Giyinme Kabini” ile büyük bir kolaylık sağlamış olacağız. Kabini kullanmak isteyen katılımcıların yığılma olmaması bakımından daha erken bir saatte burada olmaları hepimiz için daha sağlıklı olacaktır.

Makyajlarınız için profesyonel makyaj ekibimiz de burada olacaklar, makyajda sıra beklememek için erken gelmeniz bizden size bir öneri!

Kostümünü nereden tedarik edeceği konusunda kararsız olanlar için ise faydalı anlaşmalar yaptık. Aşağıda adı geçen Beyoğlu mağazalarında “Dorock Bar Kostüm Partisi” dolayısıyla geldiğinizi belirtmeniz durumunda alışverişlerinizde %20 indirim imkanınız olacak.

By Retro Kostüm:
(Tünel’e giderken) Rus Konsolosluğu Karşısı. Suriye Pasajı.
Alt Kat Tel: 0212 245 64 20

Köstebek Shop:
İstiklal Cd. Aznavur Pasajı Alt Kat No:1-2 Tel: 0212 244 99 13
İstiklal Cd. Halep İş Hanı No:95

Gugiko:
@!#$://www.gugiko.com/

Merih Kostüm:
Merih Süalp
Ağa Hamamı Cad. Ağa Han Kat 1
Firüzağa, Beyoğlu, İstanbul

Telefon: (0212) 292 82 48 - 0535 370 96 92
E-posta: merih@merihkostum.com

Garderobe Kostüm:

Adres: Tomtom Mah. Yeni Çarşı Cad. Demirhan Apt. 38/2 34433 Beyoğlu - İSTANBUL
Telefon : 0212 251 33 73
Faks : 0212 243 48 68
GSM : 0531 365 69 89
E-Mail esra@garderobe-ist.com

Bu senede çekiliş yapacağız; Kutlama başlangıcından itibaren, kostümlü misafirlerimize rakamlı fişler sayesinde gecenin ilerleyen saatlerinde çekiliş ile hediyeler sahiplerini bulacak.

!!!! Çekiliş hediyelerini çok yakında burada bulacaksınız!!!!

Profesyonel dansçımızdan özel konseptli performans gece boyu devam edecek:

İnteraktif dansçımız, Perform-Art by Safak – interaktif performansı ile eğlencemizi destekleyecek.

Ve gece boyu Cadılar bayramı temalı çeşitli aksiyonlar ve farklı sürprizler yine sizleri bekliyor olacak.

TARİH: 30 EKİM PAZAR 20:00
MEKAN: DOROCK HEAVY METAL CLUB

GİRİŞ ÜCRETSİZDİR

İyi Eğlenceler!

Bu Mesajı Cevapla

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.