Yeni Başlık Aç   |  En Başa Git  |  Başlığa Git  |  Arama Daha Yeni Başlıklar  |  Daha Eski Başlıklar
Black Omen-Origam-Kasatura-Odien @ 27 Aralık Ctesi IF Performance Hall
Erdem Özovalı (12-16-08 03:19)

27 Aralık Cumartesi Ankara IF Performance Hall

@!#$://img396.imageshack.us/img396/6341/ankarablackomenyh9.jpg

Giriş: 6 ytl
Kapı Açılış: 15.00

Black Omen:Bir yılı aşkın süredir Ankara’da konser vermeyen grup yeni albüm öncesi seyircisiyle buluşuyor. 2008 yılını büyülü bir şekilde sonlandırmak isteyen tüm Melodic Black Metal dinleyicileri için...

@!#$://www.myspace.com/blackomenturkey

Origam: Yenilenen müzikleriyle ve coverları kadar besteleriyle de coşturan Origam, Black Omen öncesi nabzı bir an olsun düşürmeyecek. “End Of The Game” sonrasında yeni kayıtlarından önce Ankaralı müzikseverlere keyifli bir gün yaşatacaklar.

@!#$://www.myspace.com/origam

Kasatura: “Cruel Killers” EP’leriyle yaptıkları işte ne kadar ciddi olduklarını kanıtlayan genç grup 2008’in son günlerinde 90’ların başı ve günümüzle köprü kurmak için sahnede. Thrash Metal’in hala ayakta olduğunun tazekan ve canlı bir örneği.

@!#$://www.myspace.com/kasaturathrash

Odien: Progressive Rock ve Metal öğelerini harmanlayan yeni ancak, ileriki zamanlarda ismini daha sık duyacağımız grup günün açılışını yapmak için sahnede. Porcupine Tree, Opeth ve Katatonia severlerin erken gelmesinde yarar var.

@!#$://www.myspace.com/odienband

Bu Mesajı Cevapla

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.