Yeni Başlık Aç   |  En Başa Git  |  Başlığa Git  |  Arama Daha Yeni Başlıklar  |  Daha Eski Başlıklar
Murat İLKAN Akustik Konser! (İzmir)
Ayşe Aktaş (07-23-09 17:46)

Murat İLKAN Akustik Konser! (İzmir)


PENTAGRAM grubundan herkesin tanıdığı, kimi zaman nefretimizin, kimi zaman isyanımızın, kimi zaman sorguladıklarımızın, kimi zaman da aşkımızın sesi olan Murat İLKAN, PAN PROMOTIONS organizasyonu ile dinleyenlerine muhteşem bir akustik konser vermeye hazır!

Murat İLKAN'ın tadını damaklarda bırakacak performansının ardından Panzer grubunun sahne alarak cayır cayır gitar sololarıyla rüyayı devam ettireceği bu konseri kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz!Tarih: 1 Ağustos 2009 Cumartesi
Başlama Saati: 20:00

Yer: Tato Live (Kıbrıs Şehitleri Gazi Kadınlar Sokağı, Alsancak - İZMİR)


Biletler

Ön Satış: 15 TL (1 Bira dahil)
Kapıda: 20 TL (1 Bira dahil)


Bilet Satış Noktaları

Bornova: Pan müzik, Çaput Giyim, Adalya Kafe, 525 Bar, Stüdyo Rockvarium

Alsancak: Tato Lıve, Tato Bar, Kahve Bahane, Rock Market, Köprüaltı Tato, Stüdyo Zero

Konak: Stüdyo Ümit, Stüdyo Dream, Stüdyo Ege

Üçyol: Stüdyo Negative

Karşıyaka: Stüdyo Frekans
( Tüm soru ve sorunlarınız için aşağıdaki adreslerden bize e-mail yoluyla da ulaşabilirsiniz...


Ozan ERKMEN: ozanerkmen@izmirrockfest.com

Ayşe AKTAŞ: ayseaktas@izmirrockfest.com )

PAN PROMOTIONS

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: Murat İLKAN Akustik Konser! (İzmir)
Ayşe Aktaş (07-31-09 02:22)

Merhaba dostlar...

Bilindiği üzere Pentagram grubunun efsane vokali Murat İLKAN'ın yeni projesi olan "Akustik Konserler" serisinin ilki 18 Haziran akşamı İstanbul, Jolly Joker Balans'da muhteşem bir performans ile gerçekleşti. Bu serinin devamında ise İzmir, Bodrum, Fethiye, Çanakkale ve Antalya'da sahne alacak sanatçının, 1 Ağustos Cumartesi akşamı Tato Live'da İzmir konserini gerçekleştirmek üzere şirket olarak organizasyonu üstlenmiştik. Fakat bir takım teknik aksaklıkların giderilememesi, üzerine konsere gösterilen ilginin azlığı nedeni ile organizasyonu iptal etme kararı almış bulunuyoruz.

Murat İLKAN gibi bir usta ile çalışamadığımız için oldukça üzgünüz. Umuyoruz ki izleyici ilgisinin daha yoğun olduğu bir başka organizasyonda kendisiyle çalışma keyfini yaşayabiliriz. Konsere katılım gösterecek olan izleyicilerimizden özür diliyoruz. Ön satış olarak biletlerini almış olan dostlarımızın da bilet ücretlerini, biletlerini aldıkları satış noktalarına iade ettikleri taktirde geri alabilirler.


Saygılarımızla...
PAN PROMOTIONS

Bu Mesajı Cevapla

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.