Yeni Başlık Aç   |  En Başa Git  |  Başlığa Git  |  Arama Daha Yeni Başlıklar  |  Daha Eski Başlıklar
ARTILLERY İstanbul Konseri / OLD'S COOL THRASH PARTY
oldschool rockbar (10-16-10 02:17)

Danimarkalı Thrash Metal grubu "ARTILLERY" 2. Kez İstanbul'da !


...Geçtiğimiz yıl Türkiye'de gerçekleştirdiği konserinde fanlarına muhteşem bir konser yaşatan grup, tekrar İstanbul'a dönüyor !

1982 yılında kurulan thrash metalin duayen grubu Artillery, 2009 yılında çıkardığı son albümü "When Death Comes" ile 10 yıllık sessizliğini bozmuştu.
Bu sessizliğin fırtına öncesi sessizlik olduğunu gösteren efsane grup, 2009 eylül ayında İstanbul'da gerçekleştirdiği ilk konserinde fanlarına unutulmaz bir konser yaşatmıştı.

Ardından hiç vakit kaybetmeyerek ilk albümleri "Fear of Tomorrow"un 25. yıldönümü anısına tekrar stüdyoya girdi. 11 parçadan oluşan yeni albümlerinin "6" adıyla 21 Mart 2011 tarihinde piyasaya çıkması bekleniyor.

Röportajlarında "Türk fanlarımız, bütün fanlarımız arasından en samimileri ve Türkiye'ye tekrar geri geleceğiz!" açıklaması yapan grup, 30 EKİM GECESİ UNUTULAMAYACAK BİR PERFORMANSLA OLDSCHOOL SAHNESİNDE!

Ayrıca Ankaralı THRASHFIRE bu unutulmaz gecede en sağlam performansıyla Artillery öncesi sahne alacaktır.

THRASH METAL RULEZZ..

LONG LIVE OLDSCHOOL !

@!#$://www.artillery.dk/
@!#$://www.myspace.com/artillerythrashmetal

@!#$://www.myspace.com/thrashfire


Kapı açılış 20.00

Bilet fiyatı : 25 TL
(Konser günü kapıda 30 TL)

Program Detayları:

20.00 Kapı açılış
20.30 Meet'n'greet
22.00 Thrashfire
24.00 Artillery
Konser sonu After party


Artillery biletleri satışa çıkmıştır.

Bilet satış noktaları:
Old School Rock Bar (Taksim)
Mephisto (Taksim)
Pena (Beşiktaş)
Hammer (Kadıköy)
Riot (Bakırköy)
Cafe Gatto (Bakırköy)

www.biletix.com

OLD SCHOOL ROCK BAR & MOOD-PRO

www.oldschoolrockbar.com
www.mood-pro.com

Bu Mesajı Cevapla

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.