Yeni Başlık Aç   |  En Başa Git  |  Başlığa Git  |  Arama Daha Yeni Başlıklar  |  Daha Eski Başlıklar
SaTaNizm??
Ela Türkel (06-02-08 15:37)

Abijim şindi satanistlik mişşte şölemşte moda oldu yawww milet phen stnsztim dio o qdr...pi de dediqi doru olsa aranzda stnstlre ösennlr wrsa bari zipidi gbi ortya çıqmasnlr yqsa qrçk stnstler çok pisz daljekler haa diqat :DDD buyrn özsnmdn önje:
qeçmişi 1700'lere dayanan SATANİZM son yıllarda şiddet, vahşet ve intihar olayları ile bir kez daha gündeme geldi. Satanistlerin kendilerini tarif etmek için kullandıkları ifadeler, hayata bakış açıları, savundukları değerler, kan ve vahşetle dolu dünyaları ilk başta insanlara inanılmaz gibi gelse de, yaşanan olaylar bu sapkın akımın giderek yayılan bir tehlike olduğunu ortaya çıkardı. Ürkütücü makyaj ve kıyafetleriyle kendilerini satanist olarak tanımlayan kişiler ile, basında sık sık yer alan kanlı ayinler, katledilen hayvanlar, işkence gören insanlar, tecavüz vakaları ve intiharlarla ilgili haberler biraraya getirildiğinde ortaya dehşet verici bir tablo çıkmaktadır...
Ne kdr dadtlular dimi? :DDDD
Günümüzde stnzmin tanmı neredyse siah giynme kdr koly pi danıma saip oldu.Oysa ki stnzmn tanmı şeytndır... çk koly bishy diildr herks içndn qelmdqi sreje stnst olmz yni öznmk fln sdeje özenti olmya yrar.Eğr siz sizsnz ve akılysnz içnzdn glmynlei yapmyn, zrr size çıkar karşıdkne... bn stnst olmya meilliymşm öle diolr ama diilm. inançlıym ama stnstlre sygı duyuyorm...

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
karina erkan (06-25-08 16:25)

uleen bnce bu konulara kafa patmatlanın alemı yokk.hıc harbı satanıstler 'bn satanıstım' dıe dolanmazlar..dolasanlar baslı basına kıcıkırık bırer ozentı manyagı! ınsanlar zaten bu ara nedense her sıyah gıyınene ''aaaaa, satanıst lan bu..tıpını sıkyyy' gozuyle bakıyolar..bnce gereksız.bnde satanıst degılm ama elbette saygım var ( o da bır ınanc ).bı de burdan bana satanıst dıenlere solıım-- mına koyım ulenn-

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
behzat yeşil (07-13-08 22:43)

aslında ben saygı maygı duymuyorum şeytana tapmamın neresine saygı dycam a q.hepsinin aklından zoru olan ve özentilikten başkabir şey değiller.ztn adımız da cıkmış siyah giyanlear hemen aaaaaa bak satanzt felan.ztn herşeyıbn fazlansına kacmak işin bokunu cıkartamak aptallık.sonucta bizim bir adaetlaerimz var.

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
mine yıldız (09-15-08 14:20)

ne saygısı yaaa onlar bana saygı duysun önce ne işim olur lan seytanla meytanla ben nıye seytana tapıım kı g.tü yiyosa gelsin seytan bana tapsın:S

saygı duyuyorummus pöhhhh saygı hakedene duyulur; tanrı yetmezmıs gıbı bıde syetan cıkarıp gelmeyın basıma yaaa bırıne tapınamıomkı dogru duzgun otekıne sıra gelsın :P

kısaca satanıstlık özentı işidir ilk satanızm kılıseye tepkı olarak dogmustur mq lan sen hrıstıyanmsıın kı satanıst oluosun yane bunun hakkındakı kıtapları okumanızı tavsıye ederım cok okudum artık anlatıorum :D

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
behzat yeşil (09-18-08 21:09)

ne saygı duyması a q sen yanlış anladın.satanistmişler alayının a q müslümalığın suyumu cıktı.

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
sibel karina (09-26-08 22:11)

lan dunyada islam disinda baska dinler de var duydun mu acaba?bi de sana pentagram dan bir i dinlemeni tavsiye edicem ..anlarsin!a.q.ayrica ben ne karisicam lan baskasinin inancina ?baska isim mi yok..gotumde degil...ister allah ister satan...beni kesmedikleri sikmedikleri surece bir isim yok onlarla..ok?

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
umut alaz kökçü (10-03-08 11:37)

aynn.......

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
Pena Magazine (11-13-08 13:31)

İlk mesajı biri Türkçe'ye çevirirse sevinirim. Okuyamadım zira...

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
Ege Demir (12-05-08 22:07)

acaip saçma bişey bence :P

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
gzm çal (12-06-08 00:19)

Şimdi çok gerekli bi konu gibi bunu açıp saçmaladığınıza değdimi acaba..?

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
behzat yeşil (12-14-08 13:01)

lan ben senin bilmedğin dinleri bilirim.sen böyle giderse de yakında sikilirisn yani.öyle her şeyi biliyormuş havlarına da girme a q.eğitilemeyen şey.

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
iprahim tatlises (12-16-08 00:27)

canım önce yazmayı öğensen diyorum...öldürdün canım dili

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
orkun bozkurt (12-18-08 00:23)

satanizm insanın kendisine yakışayı giymesidir

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
Ahmet Görgüç (02-06-09 16:06)

İzninle bi hassiktir len demek istiyorum...

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
Tolgahan Sarıbuğday (02-09-09 16:17)

Hahah satanizm in anlamını bilmeden yorumlar yapıyorsunuz tuhaf ! Satanizm tek bir düşünce akımı değildir, birçok türevleri vardır tabi bunları çıkaran soyut bir varlık değil.Satanizmin birçok çeşitinde şeytana inanmak yoktur sadece içindeki kötülüğe inanılır ve bir şey daha sen satanist lere özenti demişsin veya satanistim diyen özentilere özenti demişsin hiç kendi yazılarına baktın mı bunları derken ?

Bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmayın hele hele metal müzik ile ilgili forumlarda yeter artık metal müzikte çoluk çocuk eline geçti..

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
aslı demir (03-31-09 03:48)

Ben "müslüman" bir ülkede doğan bir "hristiyan karşıtı bilim adamı" görmeim.Göreniniz var mıdır? Ki satanistin tam karşılığıdır Roma'da bilimleriyle uğraşmak isteyen Galileo gibi amcaların Vatikan tarafından damgalanması. İnsanları bilimden soğutmak amaçlı yapılan bir harekettir bu.Satanizmi alıp bu hale getiren de yine güzel ülkemin güzel gençleri oldular.Türkiye sizinle gurur duyuyor.

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
Kardelen Çolak (04-08-09 08:31)

Açıkcası henüz ben bunun neresinden zevk alıyorlarda moda oldu anlamadım.Söyliyenlerin çoğu kendisini farklı göstermek için söylüyor.Aslında anlamını sorsanız eminim kalıplaşmış iki kelime söyleyip devamını zırvalıyacaktır.

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
engin hastürk (04-24-09 09:58)

bırakk yhh Sheytana tApıoo ADAMmm. apacıqq DüsmanıMız! :

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
merve kalkan (04-25-09 18:35)

abi şeytana tapmıolar....tapan biziz..allaha tapıorz..ama onlar şeytan dostumuz dio...ya gerçekten onlar sizin gbi deiller ... lawey de saçma sapan bi kitap yazmş..gerçk satanizm laweyn ki diil..

satanizmde ayin yoktur dio bi kısım..toplanma wardır dio..toplanp bizde normal insanlar gbi dinimiz konusunda fikir alışwerişi yapp kadeh tokuştururz...budur yani..gerçek satanizmde bireysellik wardır ..

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
Nisa Yılmaz (05-29-09 22:15)

Satanist :D ya abi anlamıyorum bi satanistir gidiyor bazıları satanstsn sen diyor ama satanistin ne demek olduğunu bilmiyor :) Satanizm kedi kesmek siyah giymek metal dnlemek sadist mozaşt kişilerin topluluğu değildir satanizm darwin teorisine inanların kendine taktığı addır.Darwinizm ise insanların hayvanlardan geldiğine ve doğası gereğini yerine getirmesine inanan herifler inancak başka bi şey bulamamış gitmiş darwine inanmış :D

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
lady deniz (12-05-09 13:53)

arkadaşlar bence insanların inançlarına saygı duymalıyız satanistlerin de neler yaşadıktan sonra o duruma geldiklerini bilemeyiz ha yaptıkları doğrumu tabiki değil inançlarına olumlu bakmıyorum ama ne olursa olsun saygı duymalıyız benimde giyim tarzım makyajım vs aykırı ama çok inançlıyım neticede

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
Atakan Kayman (12-05-09 14:45)

Yorumlarda gördüğüm kadarıyla en çok "satanizme saygı duyuyorum" kısmı tepki görmüş. Bence saçmalıyorsunuz insanlar istediği şeye saygı duyabilirler.

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
sebnem altunkaya (12-05-09 23:07)

öncelikle yazıyı okuyana kadar canım çıktı.. türkçeyi düzgün kullanınca kötü mü oluyor ?
herneyse konuyu çarpıtmayayım..herkes demiş saygı duymuyorumda duymuyorum.. dünyada bir tek müslümanlık,hristiyanlık vb yok arkadaşlar..insanlar istediğine inanmak istediğine tapmakta özgürdürler ve bizlerde bunlara saygı duymalıyız.. başka biriside müslümanlığa saygı duymaz bu davranış müslüman kişiye bi nevi saygısızlık değilmidir ?tıpkı müslümanlık vb gibi satanizmede saygı duyulmalıdır sonuçta o kişinin kendi düşüncesidir bizi ilgilendirmez tıpkı bizim düşüncelerimizinde başkalarını ilgilendirmediği gibi.. satanizme gelince evet ortalıkta dolaşan bir sürü özenti var ben satanistm diye.. ama satanizm nedir diye sorarsan lavey kimdir diye sorarsan hiç bir halt bilmezler onlar var olmaya devam etsin eğleniyoruz fena mı :)

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
Sibel Barış (07-09-10 17:43)

Ben internette okumuştum,geleneksel ve modern satanizm diye ikiye ayrılıyormuş.modern satanizmde hayvanları kurban etmek diye bişey yokmuş.Ama ne kadar doğru bilemem...

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
nisanur kayıkçı (02-04-11 00:28)

nerden çıkarıyosun yha satanistlik bi kere hayvanları ve insanları katletmektir.ayrıca satanistler kan içmez.bu ikiye ayrılıyo.kan içenlere biz bikere vampir diyoruz...size tavsiyem onlara bulaşmayın ve durun genelliklede ağızların çünkü dillerinn altında jilet saklarlar..

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
nisanur kayıkçı (02-04-11 00:37)

bi kere satanist ayini var bunu bi kavra.iknciside siz allaha tapmıyosunuz sadece onun var olduğuna inanıyorsunuz ama onlar şeytana tapio aramızdaki tek fark bu.satanist ayinini görebilmek için onlara kendini kabul ettrmen lazm buda en zor şeydir.gece 12den sonra kadiköyde akmar pasajında toplanıp boş inşaatlara giderler ama hepsi birlikte gitmez grup gruptur.her hangi bir inşaatta satanizm e eğimli bir graffiti görrseniz mutlaka ve mutlaka satanist ayini orada yapılmıştır.

Bu Mesajı Cevapla
 
Re: SaTaNizm??
Tuğçe Barış (06-09-11 15:54)

Valla haberden aldığın bir kısım dışında kendi yazdığın yerlerden bi b*k anlamadım.

Bu Mesajı Cevapla

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.