AC/DC

 
Romanya'nın başkenti Bükreş'te, tüm zamanların en büyük rock gruplarından biri olan, efsanevi topluluk AC/DC'nin mayıs ayı içerisinde düzenleneceği bildirilen ve 3 milyon Avro'luk bilet satılması planlanan konseri, dolandırıcıların işi çıktı.
 
8 yıl aradan sonra yeni albümleri ''Black Ice''ı geçtiğimiz günlerde yayınlayan, dünyaca ünlü rock grubu AC/DC fırtınalar estirmeye devam ediyor. Yeni albüm turnesi biletlerinin dakikalar içinde tükenmesinin yanı sıra; İtalya'nın başkenti Roma, AC/DC tarihinde bir başka unutulmayacak olaya ev sahipliği yaptı.
 
Efsane grup AC/DC, tam 8 yıl aradan sonra yayınladığı yeni albümü ''Black Ice''ın tanıtımı kapsamında çıkacağı Kuzey Amerika turnesi için rekor hızda bilet sattı.
 
Efsanevi grup AC/DC'nin uzun süredir merakla beklenen yeni albümü ''Black Ice'' hakkında tüm detaylar açıklandı.
 
Müzik tarihinin en büyük gruplarından, Avustralyalı efsane isim AC/DC, tam 8 yıl aradan sonra çıkaracağı yeni albümü ''Black Ice''ı Ekim ayında Wal-Mart dağıtımcılığı ile piyasaya sürüyor!
 
Tüm zamanların en büyük gruplarından AC/DC, 8 yıl aradan sonra çıkaracakları yeni albümleri için çalışmaları tamamladı!
... Black Ice
 
Yaşayan efsane AC/DC'den 8 yıllık kayıtsız aradan sonra bundan daha mükemmel bir dönüş albümü beklenemezdi hiç kuşkusuz. Çoğunluk onların hep aynı müziği yaptığını söyleyedursun, hassas kulaklar grubun bu albümünde daha Amerikan bir sound'a yöneldiğini hemen fark edecekler.

7 yıldır BLUE JEAN'in okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu ve Türkiye'nin en çok okunan rock & metal dergisi olan HEADBANG artık ayrı bir dergi olarak çıkıyor! 2 ayda bir yayımlanan derginin Kasım-Aralık 2014 sayısı bayilerde!
Hesabım
Arama
Maillist
Kullanıcı:
Şifre:
Hesabım
Arama
Maillist

 
Hesabım
Arama
Maillist
GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?
Acı çekmenin, hayatın anlamlarından biri olabileceğini düşündünüz mü hiç? Kayıp cennetin dahi çocukları, yeni albümleri ''Faith Divides Us - Death Unites Us'' ile kalbimizi parçalamaya devam ediyor.
''HEDEFİM DİNLEYİCİLERİMİ HARİKA BİR SEYAHATA ÇIKARMAKTIR''
Gotik metal'in prensesi Liv Kristine, Leaves' Eyes ile türün en iyi örneklerine imza atmaya devam ediyor. Liv'le görüştük...
BÖLÜM 2:
* METAL DÜNYASININ KEPAZE OLAYLARI TOP 10 Bu derleme yazı için sizden gelen ''bi daha, bi daha'' baskısının önünde fazla direnemedik, yazarlarımız Mert ve Des Mond'u ikna ettik ve 10 kepaze olay daha hazırlattık. İyi okumalar...
BEYAZ PERDEDE ROCK & METAL FİLMLERİ:
* Bölüm 1 Nasıl futbol sadece futbol değilse, rock da sadece rock, heavy metal de sadece heavy metal değildir! Birer müzik türünün ismi olmalarının dışında hayatın her alanına etkide bulunan birer kültürdür rock ve metal. Sanata da yansır etkisi, çizgi romanlara, korku edebiyatına ve tabii ki dünyanın yedinci harikası sinemaya da... Gelin şimdi rock ve heavy metal'in beyazperdedeki izdüşümlerini bir irdeleyelim...
Bütün dosyalar
ANASAYFA | İŞ FIRSATLARI | BİZE ULAŞIN | KÜNYE | ABONELİK
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.